Koniczynka 2014

Koniczynka 2014

 

Po paru małych komplikacjach, zakładka Koniczynka 2014 powraca. Zamieszczamy link do regulaminu oraz wyników tejże edycji :) Więcej wkrótce!

 

 

 


Regulamin

 

Wyniki


ZMIANA REGULAMINU - KONICZYNKA 2014

Koniczynka już tuż tuż...bo już za 3 tygodnie;)

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku:
https://www.youtube.com/watch?v=O8QptX-WFMA

A tak zachęcamy do podjęcia wyzwania w roku obecnym:
https://www.youtube.com/watch?v=GOs2rEXjhfw


Niestety doświadczenie zmusiło nas do wprowadzenia ZMIAN W REGULAMINIE, na co chciałam zwrócić szczególną uwagę.
https://drive.google.com/file/d/0B1selFXh52ytWi1NMkF1Y2NDQlU/edit?usp=sharing* * * UWAGA! * * *  W wypadku rezygnacji z biegu, najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2014 roku należy poinformować organizatora drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) o ewentualnej absencji. Niepojawienie się w dniu imprezy, bez uprzedniego zgłoszenia tego faktu, skutkować będzie zablokowaniem uczestnika i brakiem możliwości udziału w trzech kolejnych edycjach biegu.

 
* * * UWAGA! * * *  Warunkiem sklasyfikowania uczestnika biegu jest przebiegnięcie wcześniej
zadeklarowanej trasy Maratonu bądź Półmaratonu (możliwość zmiany najpóźniej do 30 kwietnia 2014) i ukończenie biegu w regulaminowym czasie 7 godzin; Zmiana dystansu w trakcie biegu skutkuje brakiem klasyfikacji w przypadku zajęcia miejsc 1-3 w danej kategorii.


Listy startowe, regulamin jak i pozostałe materiały informacyjne znajdziecie niebawem na:

Oficjalnej stronie Turystyki przygodowej AWF Kraków 
http://tp.awf.krakow.pl/

FaceBook
http://www.facebook.com/KoniczynkaTrailMarathon

Maratony Polskie
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=29314&bieganie

Koniczynka 2015

 

Koniczynka 2015

Zapraszamy do obejrzenia tegorocznego trailera, koniecznie w HD ! :)

 

 

 

 

 

 

 

Studenci drugiego roku o specjalności Turystyka Przygodowa AWF Kraków mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję trail maratonu Koniczynka, która odbędzie się 8.V.2015 w Ojcowskim Parku Narodowym. W tym roku nasze zaznajamianie się z trasą przebiegło w wyjątkowo miłej atmosferze oraz przy słonecznej wiosennej pogodzie. Mamy nadzieję, że również podczas maratonu słońce nie skryje za chmurami. Namawiamy do solidnego treningu, maraton jak zwykle będzie wymagający... :) Poniżej przydatne informacje i linki!

 

Do zobaczenia na trasie!

  Regulamin 2015

Lista startowa

 Wizualizacja trasy maratonu

Wizualizacja trasy półmaratonu

 

 

 

 

Profil trasy maratonu (kliknij aby powiększyć)

 

 

Profil trasy półmaratonu

 

 

 

Mapa z zaznaczoną trasą

 

 

Lista startowa - Koniczynka 2014

 

 

Czytaj więcej: Lista startowa - Koniczynka 2014

Złota Koniczynka

UWAGA!

Najnowsze informacje na temat Złotej Koniczynki

w aktualnościach!

 

 

 

Uważnie obserwujemy otaczający nas świat i widzimy… całkiem wielu biegających ludzi!

Pytamy się sami siebie, dlaczego oni wszyscy nagle biegają? 
Dlaczego Ty biegasz? 

Widzimy starsze i kolejne, całkiem nowe imprezy biegowe. Widzimy sponsorów, reklamy, czytamy artykuły, lajkujemy strony. Widzimy też, że w sklepach można kupić nieprzyzwoicie drogie buty biegowe, prawie bez podeszwy, a na pewno bez systemu amortyzacji, poduszki powietrznej i czegoś tam jeszcze. Buty minimalistyczne za kilka ciężkich stówek? Naturalność jest nie tylko w modzie, ale i w cenie. Żeby tylko buty…

KONICZYNKA nie jest dzieckiem tego zamieszania. Niewielu o tym wie, ale KONICZYNKA ma już ponad 20 lat. Tak się jednak złożyło, że do niedawna biegał po niej jeden człowiek. Czasami jeszcze ktoś, komu on o KONICZYNCE powiedział. Teraz KONICZYNKA daje nam wszystkim wiele radości, a ponieważ tak już jest, że ludzie chcą ciągle więcej, to pewnie i KONICZYNKA powinna więcej dawać. Wie o niej już całkiem sporo biegających ludzi a zatem… powinno być więcej radości. Kłopoty ze zorganizowaniem kasy na wodę, koszulki...? Teraz nie powinno być z tym żadnego problemu! Mamy już czym się pochwalić przed potencjalnymi sponsorami. Być może, moglibyśmy załatwić więcej nagród, dyplomów, wody, izotoników, batonów, bananów, makaronów, więcej koszulek, bardziej kolorowych i oddychających, moglibyśmy nawet postawić stragan i sprzedawać minimalistyczne buty, książki, rozdawać napoje energetyzujące. Być może moglibyśmy to wszystko zorganizować… Być może…

Zamiast tego, zapraszamy Was do Doliny na ZŁOTĄ KONICZYNKĘ !

ZŁOTA KONICZYNKA nie będzie zorganizowaną imprezą biegową. To jesienny trening weteranów KONICZYNKI, któremu przyświeca pewna myśl. Nie dostaniesz niczego, co mógłbyś potrzymać w rękach, możesz się tylko zmęczyć w towarzystwie innych, podobnych do Ciebie. Powinieneś pomyśleć o tym, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Trasa nie będzie oznaczona, nie będzie też wyliczony i oznaczony jej kilometraż. Nie będzie mierzony czas, sam to zrobisz – powiesimy zegarek, kartkę i długopis. Nie dostaniesz wody, wolontariusz nie będzie wskazywał dokąd biec, nie będzie też Ciebie dopingował… i oczywiście nie musisz za to wszystko płacić, to przecież KONICZYNKA tyle, że ZŁOTA. Ogarnij wszystko sam! Właśnie taka będzie ZŁOTA KONICZYNKA - około 42 kilometrów w pięknej jesiennej odsłonie z podobnymi Tobie biegającymi ludźmi – tylko tyle. 

A dlaczego ZŁOTA?

ZŁOTA, bo jesienna. Dolina właśnie teraz jest najpiękniejsza. Złota, bo czysta i cenna. Złota, bo złoto jesieni zastąpi Wam złoto najcenniejszego i najpiękniejszego medalu, również tego naszego drewnianego. 

PO ZŁOTEJ KONICZYNCE NIE ZOSTANIE WAM NIC, CO MOGLIBYŚCIE POTRZYMAĆ W RĘKACH. 

Kiedy? Sami nie wiemy dokładnie. Pewnie niedługo, w jakiś pogodny, sobotni albo niedzielny poranek, póki jeszcze jesień nie spłynie deszczową kaskadą z ojcowskich drzew. Jeśli złoży się tak, że akurat tego dnia nie będziesz mogła być… nie będziesz mógł być, trudno – wiele nie stracisz 

Ale jeśli to wszystko czego nie dostaniesz nie ma dla Ciebie znaczenia, bo po prostu lubisz biegać, jeśli znasz trasę KONICZYNKI a dzień będzie Tobie przyjazny – ZAPRASZAMY! 

Obserwuj świat i czekaj na kolejne informacje. 

ZŁOTA KONICZYNKA – AUTUMN TRAIL MARATHON

http://www.awf.krakow.pl